Rome Instant Booking.com
Uživatelské jméno / e-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nebýt člen?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Zaregistrujte se zdarma
Přidružené programy Odkaz na Rome Instant Booking rezervační motor
 

Affiliate program

 
Domovská stránka

Pracuj s námi

Odeslat hotel

Rezervovat motor

Správce kanálů

Affiliate program

Odkaz na nás

Staňte se přidruženouStaňte se přidruženou

Jaké jsou výhody spojování affiliate program s Rome Instant Booking

Sečteno a podtrženo, získáte nejvyšší provize jsou k dispozici z provozu vaše webové stránky generuje. Zpeněžit svůj provoz tím, že nabízí návštěvníkům vašich webových stránek vysoce kvalitní ubytování rezervovat službu. Naše affiliate programy jsou jednodušší pracovat s (zprovoznění v době kratší než 10 minut, podle níže uvedených pokynů). A naše affiliate programy lze přizpůsobit, aby vaše webové stránky, a ke splnění vašich konkrétních cílů a potřeb.

Nejvyšší míra provize v oboru, jsou k dispozici pro partnerský program.
Zdarma připojit.
Naše seemless technické integrace je rychle a snadno implementovat. Můžeme dokonce jej nainstalovat pro vás podle vašich požadavků.
Pro nejjednodušším provedení (zprovoznění během několika minut) nabízíme neomezený výběr vlastních odkazů a bannery pro vaše webové stránky.  Partnerský program Odkazy
Vydělávat provize až 30 dní. Naše cookies bude sledovat návštěvy a výhrady dokonce 30 dní po první návštěvě.
Zprávy budou sledovat své příjmy a řeknu vám přesně, kolik výhrady byly vyrobeny z vašich návštěvníků webových stránek.
Naše globální značka je respektována a kvalitní služby. To odpovídá bezproblémová výhrady a provize pro vaše webové stránky.
Naše rozhraní je vícejazyčné a více měn. To znamená, že budete vydělávat vyšší provize tím, že přitahuje návštěvníky z rozmanitější celosvětovému publiku.

Partnerský program s Instant World Booking může být implementován na svých webových stránkách za méně než 10 minut. Nicméně, máme řadu možností, které mohou splnit nejnáročnější potřeby našich partnerů. Například, pokud chcete kompletně ovládat zkušenosti uživatele, možná budete chtít white label program. Bílá vlaječka Program vám umožní hostovat vlastní rezervační služby, včetně tisíců jednotlivých ubytovací zařízení, které mohou být vyhrazeny přímo na svých webových stránkách. Naše efektivní řešení XML vám umožní rychle realizovat white label programu (viz Metoda 5 níže).

vybrat, který způsob je pro vás nejlepší, viz níže uvedené možnosti.


metoda 1  -  Partnerský program Odkazy a bannery, nejjednodušší způsob, jak se stal partnerem

Široká škála textových odkazů, tlačítek a bannerů jsou k dispozici, aby posílily své stránky, zvýšit míru konverze a zvýšit své příjmy. Vydělejte 25% provizi od dnešního dne. Jedná se o nejvyšší komise k dispozici za ubytování partnerský program s automatickým nastavením frekvence.

Rome Instant Booking nabízí nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak začít s affiliate program. Neexistují žádné znamení-ups, a ne čekat na zástupce z jiné země, aby vás kontaktovat. Nastavíte sami, a vytváření váš partnerský odkazy může trvat méně než 10 minut. Vše, co potřebujete, je e-mailová adresa, takže můžeme sledovat své výhrady a výnosy, a posílat zprávy na vás.

Vytvořte si svůj affiliate odkazy právě teď. Jít do Partnerský program Odkazy


metoda 2  -  Pro hotelové webové stránky

Pokud vlastníte nebo spravovat hotel, hostel, nebo B & B, partnerský program by mohlo znamenat instalaci nového rezervačního systému na svých webových stránkách. Vyděláváte z vkladů shromážděných podle vašeho rezervačního systému.  Rome Instant Booking nabízí nejnižší náklady pro rezervačního systému na svém hotelovém webových stránkách.

Pokud budete potřebovat nový internetový rezervační systém, nebo jen chtějí naučit, jak ušetřit peníze a zvýšit zisky s novým on-line rezervační systém, jděte na Rezervační modul pro váš hotel, hostel nebo web B & B

Samozřejmě, pokud máte vlastní hotel a chtějí získat větší příjmy tím, že umožňuje svým návštěvníkům, aby si jiná místa ve vašem regionu, země, nebo po celém světě, podívejte se na jednu z našich dalších metod partnerského programu.


metoda 3  -  Quick Search Bar

Quick Search Bar je vhodný prakticky pro jakékoliv webové stránky, a také mohou být realizovány během několika minut. Tento partnerský program je k dispozici malý kousek kódu HTML, který lze vložit na své domovské stránce, nebo dokonce všechny stránky na vašich webových stránkách. Kód zobrazuje atraktivní vyhledávací panel, který perfektně ladí s vaší webové stránky. Je to znalostí několika jazyků a umožňuje prakticky všechny návštěvníky své webové stránky rezervovat ubytování prostřednictvím našich důvěryhodných rozhraní. Dokonce jsme sledovat prokliky vašich návštěvníků s naší cukroví technologie, které vám umožní získat provizi iv případě, že návštěvník se vrátí až 30 dní později provést rezervaci.

Začněte ještě dnes a získejte 25% provizi. Jedná se o nejvyšší provize sazba pro jakýkoli partnerský program s nastavením jen 10 minut.

metoda 3     "Quick Search Bar"    instrukce k instalaci


Pro ukázku klikněte sem
Nastavit svůj partnerský program během několika minut. Vše, co potřebujete, je právě zde.

S Quick Search Bar, návštěvníci vašich stránek mohou rychle vyhledávat pro hotely a jiná ubytovací přímo z domovské stránky nebo na jakékoliv stránce na svých webových stránkách. Uživatel je prezentována s atraktivní a elegantní vyhledávacího pole, které jim umožní najít a knihy cestování kdekoli na světě. Mohou si vybrat svůj rodný jazyk přímo z domovské stránky. Můžete si vybrat počáteční výchozí jazyk, který se bude zobrazovat, maximalizaci integraci s vaší webové stránky.

Při použití této metody, můžete si vybrat místo na svou webovou stránku, kde chcete vložit vyhledávací panel. Musíte být připraveni aktualizovat HTML kód stránky.

Krok 1:  Zvolit barvu pozadí v místě, kde bude vložen hledání bar.Krok 2:  Vyberte výchozí jazyk vyhledávacího pole.Krok 3:  Zadejte e-mailovou adresu, kterou budete používat ke sledování váš partnerský provize.Krok 4:  Zkopírujte a vložte následující kód HTML do své webové stránky. Zkopírujte celý kód a ujistěte se, že je vložen přesně tam, kde chcete zobrazovat vyhledávací bar. Dávejte pozor, abyste kód změnit, pokud nevíte přesně, co děláte, protože to může ovlivnit provoz vašeho partnerského programu.

<!-- START OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->
<div align="center" style="width:168px; height:270px; margin:0px;">
<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.instantworldbooking.com/reserve/search_availability_dist.php?&amp;bg_color=%23C0C0C0&amp;l=en" style="height:250px; width:166px;"></iframe><br clear="left">
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Book hotels, hostels and B&amp;B's - Mezinárodní backpacking a backpackers hostely - Rome Instant Booking" style="font-family:'Arial Narrow','Tahoma'; font-size:8pt; color:#000000; text-decoration:none; vertical-align:top;">Instant World Booking</a> &nbsp; <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Cheap Hotels, Hostels, and Bed &amp; Breakfasts" style="vertical-align:top;"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/iwb_icon_tiny3.png" alt="" border="0" title="Reserve Hotels and Hostels"></a></div>
<!-- END OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->Krok 5:  (pouze volitelná, pro pokročilé uživatele)  Pokud víte, jak napsat svůj vlastní HTML kód, můžete přizpůsobit své vyhledávací formulář prakticky libovolného formátu, které chcete. Pokud se rozhodnete napsat svůj vlastní formu, přeskočte krok 4, a začít se základním HTML níže.


metoda 4  -  White Label Search Bar

Jedná se o white label verzi Quick Search Bar (viz metoda 3). Tento white label affiliate program obsahuje malý kousek kódu HTML, který lze vložit na své domovské stránce a libovolnou stránku na svých webových stránkách. Kód zobrazuje atraktivní vyhledávací panel, který perfektně ladí s vaší webové stránky. Má všechny výhody metodu 3. Nicméně, to zahrnuje další výhodu v podobě bílého formátování štítku. To znamená, že vaše webová stránka grafiky a formát jsou zachovány na všech rezervačních stránkách. Stejně jako metodě 3, to je vícejazyčný, a umožňuje prakticky všechny návštěvníky své webové stránky rezervovat ubytování prostřednictvím našich důvěryhodných rozhraní. Dokonce jsme sledovat prokliky vašich návštěvníků s naší cukroví technologie, které vám umožní získat provizi iv případě, že návštěvník se vrátí až 30 dní později provést rezervaci.

Začněte ještě dnes a získejte 25% provizi.  Chcete-li začít, kontaktujte nás zřídit partnerský účet.  Kontaktujte nás

metoda 4     "White Label Search Bar"    instrukce k instalaci


Pro ukázku klikněte sem
Nastavit svůj partnerský program během několika minut. Vše, co potřebujete, je právě zde.

S tímto bílý štítek affiliate program, značky na vašich webových stránkách je zachována v celém procesu rezervace.  S Quick Search Bar, návštěvníci vašich stránek mohou rychle vyhledávat pro hotely a jiná ubytovací přímo z domovské stránky nebo na jakékoliv stránce na svých webových stránkách. Uživatel je prezentována s atraktivní a elegantní vyhledávacího pole, které jim umožní najít a knihy cestování kdekoli na světě. Mohou si vybrat svůj rodný jazyk přímo z domovské stránky. Můžete si vybrat počáteční výchozí jazyk, který se bude zobrazovat, maximalizaci integraci s vaší webové stránky.

Při použití této metody, můžete si vybrat místo na svou webovou stránku, kde chcete vložit vyhledávací panel. Musíte být připraveni aktualizovat HTML kód stránky.

Krok 1:  Zvolit barvu pozadí v místě, kde bude vložen hledání bar.Krok 2:  Vyberte výchozí jazyk vyhledávacího pole.Krok 3:  Zadejte váš partnerský ID. Je nutné nejprve nás kontaktovat a získat váš partnerský ID.Krok 4:  Zkopírujte a vložte následující kód HTML do své webové stránky. Zkopírujte celý kód a ujistěte se, že je vložen přesně tam, kde chcete zobrazovat vyhledávací bar. Dávejte pozor, abyste kód změnit, pokud nevíte přesně, co děláte, protože to může ovlivnit provoz vašeho partnerského programu.

<!-- START OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->
<div align="center" style="width:168px; height:270px; margin:0px;">
<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.instantworldbooking.com/reserve/search_availability_dist_white.php?af=myhotel2.com&amp;bg_color=%23C0C0C0&amp;l=en" style="height:250px; width:166px;"></iframe><br clear="left">
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Book bed and breakfasts - Mezinárodní backpacking a backpackers hostely - Rome Instant Booking" style="font-family:'Arial Narrow','Tahoma'; font-size:8pt; color:#000000; text-decoration:none; vertical-align:top;">Instant World Booking</a> &nbsp; <a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Book cheap hotels, hostels and B&amp;B's" style="vertical-align:top;"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/iwb_icon_tiny3.png" alt="" border="0" title="Hotels, hostel and B&amp;B reservations"></a></div>
<!-- END OF AFFILIATE PROGRAM CODE -->Krok 5:  (pouze volitelná, pro pokročilé uživatele)  Pokud víte, jak napsat svůj vlastní HTML kód, můžete přizpůsobit své vyhledávací formulář prakticky libovolného formátu, které chcete. Pokud se rozhodnete napsat svůj vlastní formu, přeskočte krok 4, a začít se základním HTML níže.


metoda 5  -  White Label Partnerský program s neomezeným Personalizace

Pro úplnou kontrolu nad zkušenosti vašich uživatelů, vyberte si plnou bílou řešení štítku. Bílá vlaječka partnerský program vám umožní zahrnout prakticky všechny informace o tisících hotelů přímo na svých webových stránkách. Importu těchto informací s účinnými zdrojů ve formátu XML. I ty ovládáš jak uživatelé procházet a hledat své webové stránky, a nakonec vybrala hotely, k rezervě. Rezervace jsou pak potvrdí pomocí zabezpečeného rozhraní, přizpůsobené tak, aby odpovídala své webové stránky.

Chcete-li začít, kontaktujte nás zřídit partnerský účet.  Kontaktujte nás

Kdo může použít white label affiliate program nebo rezervační systém?
Každý, kdo s webovými stránkami a schopnost pracovat s XML soubory, mohou implementovat white label affiliate program na svých internetových stránkách. Bílý řešení Štítek může výrazně zvýšit ziskovost svých webových stránkách.

Hosting adresář hotelů.  Pokud jste hostitelem adresář hotelů nebo spravovat sdružení ubytovací zařízení, náš rezervační systém může být implementován na poskytovat online rezervace schopnosti pro své webové stránky. To je důležitá schopnost, která může výrazně zvýšit ziskovost vašeho internetového přítomnost. To může také zvýšit hodnotu vašeho hotelu partnerství.
Webové stránky cestovní služby  Pokud máte webové stránky, cestování nebo jakékoliv webové stránky s místními nebo regionální dopravy, adresář hotelů mohou doplnit stávající nabídku. Nabízet více služeb pro své návštěvníky tím, že zahrnuje rezervačních schopnosti na svých webových stránkách.
Hotelových řetězců.  Pokud se vám podaří řetězec hotelů, nebo sdružení hotelu, můžete hostovat rezervace na všechny vaše vlastnosti na svých webových stránkách. Tím se výrazně zvýší účinnost a hodnotu vašeho spolupráci s každým hotelem.
Hotelové Assocations.  Jste-li hotel sdružení, mají online rezervace pro každou z hotelů přímo na svých webových stránkách. Kromě toho nabízejí Každý hotel schopnost přijímat okamžité rezervace z vlastních internetových stránkách. Rozsah služeb, které nabízíme, včetně marketingu, platby, a rezervační systémy, může každá zvýšit zisky svých hotelové členů. Tím, že nabízí tyto služby při extrémně nízkých nákladech na svých hotelů, je hodnota sdružení členství jde nahoru. Maximalizovat plného potenciálu webové stránky vaší asociace zahrnutím white label affiliate program na svých webových stránkách.

Pro pokročilé uživatele, realizace white label affiliate program s využitím technologie XML je poměrně rychlá a jednoduchá. Můžeme radit a pomáhat vám všechny prováděcích opatření. Po dokončení budete mít naprostou kontrolu a přístup k vyhledávání a rezervace ze svých vlastností na svých webových stránkách. Nebo přístup k naší soupis tisíců nemovitostí pro přímé zařazení na svých webových stránkách.

Podívejte se, jak náš white label affiliate program může vypadat na svých webových stránkách.  Viz Partnerský program demo

Ve spolupráci s naším white label affiliate program vyžaduje uživatelský účet, takže nás kontaktovat ještě dnes, abyste mohli začít.  Kontaktujte nás

Další informace o našich implementací XML.  Naleznete v Příručce API XML

RomeInstantBooking Odkazy:    Rome Instant Booking Domovská stránka  |   Podpěra, podpora  |   Navrhněte hotel  |   Hledat hotely  |   Recenze hotelu  |   Napsat recenzi  |   Přihlášení hosta  |   Odebírat novinky  |   Odhlásit odběr   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |  Sleduj nás na Twitteru   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagramu
Používání našich služeb:    Podmínky a právní informace  |   Zabezpečení a soukromí  |   Jak to funguje  |   Odešlete Hotel  |   Pracuj s námi  |   Rezervační motor   |   Správa kanálů   |   Přidružené programy   |   Odkaz na nás   |   Systém správy nemovitostí   |   Zdroje XML
Instant World Booking Globální:    Rome Levné hotely  |   Rome Levné hostely  |   Rome Nocleh se snídaní